Chwytaki - SoftGripper

Chwytaki SoftGripper są lekkie i łatwe w obsłudze oraz nie posiadają ostrych krawędzi. Rdzeniem naszych chwytaków są palce. Dostosowują się one do kształtu dowolnego przedmiotu, nie uszkadzając jego powierzchni. Główne zalety to niewielka masa oraz szybkość i możliwość pracy z każdym rodzajem żywności. Nasze pneumatycznie napędzane palce są wykonane z gumy silikonowej zatwierdzonej przez FDA. Gwarantujemy okres eksploatacji wynoszący ponad 10 milionów cykli przy ciśnieniu 1 bar.

Dostępne są adaptery do wszystkich robotów na rynku. Kształt przedmiotu, który ma być chwytany, określa podstawę, która jest zasadniczą częścią chwytaka. Okrągły obiekt wymaga podstawy centrycznej, a wydłużony lub prostokątny kształt wymaga podstawy równoległej. Oferujemy różne typy podstaw z różną liczbą palców i różnymi kątami.

W przypadku specjalnych zastosowań z przyjemnością zaprojektujemy całkowicie indywidualną podstawę dla danego zadania w najkrótszym możliwym czasie. Przekonasz się, jak bezpiecznie i łatwo jeden chwytak SoftGripper może obsługiwać szeroki zakres przedmiotów dzięki swojej elastyczności. Nie jest więc konieczne stosowanie różnych rodzajów chwytaków do wielorakich kształtów przenoszonych obiektów. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania centralnie ssawki podciśnieniowej lub podkładki dystansowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Translate pages »